Staż z urzędu pracy

Staż z urzędu pracy

Kategoria: Pozostałe    |    26 Paź 2016 o godz.08:16    |    0 odpowiedzi
Autor: anni66
Witam, we wrześniu dostałam staż z urzędu pracy jako recepcjonistka, wiec poszłam z tą kartką do przyszłego pracodawcy. Staż miałam rozpocząć 16 października ponieważ recepcja nie jest jeszcze gotowa.. Poszłam z tym do urzędu a oni mi powiedzieli że pracodawca musi mnie przyjąć do pracy i jak nie ma recepcji to mam wykonywać inne obowiązki do tego czasu..

Więc minął już ponad miesiąc a ja dalej muszę robić co innego.. Dokładnie to jestem na barze i jako kelner. Mało tego. Stażysta nie powinien być sam podczas wykonywania pracy a ja niestety jestem bo ludzie się zwolnili z tego stanowiska..

Dodatkowo muszę jeszcze zostawać po godzinach za które pracodawca mi płaci ale tak przecież nie można bo to jest poza prawem .. :/ moje pytanie brzmi czy ja mogę napisać jakąś skargę w tej sprawie i staż będzie przerwany ? Oraz jeśli pracuje od godziny 12 do 20 to czy o 20 mogę normalnie wyjść z pracy, jeśli pracodawca nie potrafi zrozumieć ze ja mogę pracować tylko 8 godzin dziennie i nie ponosząc przy tym żadnych konsekwencji ? Bo nie mam żadnej umowy z nią tylko z urzędem pracy... Więc wydaje mi się że można..
ODPOWIEDZ    |    CYTUJ    |    ZGŁOŚ NARUSZENIE
Słowa kluczowe: SKARGA  problem  staż  Urzad Pracy 

Napisz odpowiedź

1. Autor
2. Wpisz treść odpowiedzi
Pozostało 2000 znaków.
Udzielając odpowiedzi, pamiętaj o zachowaniu kultury osobistej.
Dodaj załącznik do swojego pytania:
Dodaj kolejny załącznik
3. Spam catpcha

Logowanie

Jeśli masz już konto w serwisie - zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Replica Uhren Casio