Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 35

Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:50558 Library:50639 in /home/szaszor01/domains/lexforum.pl/public_html/libs/green.lib.php on line 38
 Zasiedzenie czy jest mozliwe ?

Zasiedzenie czy jest mozliwe ?

Kategoria: Zachowek    |    14 Wrz 2017 o godz.13:37    |    0 odpowiedzi
Autor: Gość
Witam. Bardzo proszę o pomoc, gdyż całkowicie nie orientuje sie czy mam o co "walczyć".
Chciałabym wiedzieć czy w przypadku jesli przebywalam w domu babci (opiekuna prawnego rodziny zastępczej ) jakieś 10lat w tym 7przed uzyskaniem pełnoletności , lecz nie posiadalam stałego meldunku mam prawo starać się o zasiedzenie??
Dodam, iz mialam meldunki czasowe. Babcia nie żyje juz dwa lata i sprawa jest dość zawiła bo działka tylko częściowo stała na nią ( nie wiem jak i czy mam prawo to dokładnie sprawdzić )?
Dom zamieszkuje dziadek , oraz syn dziadków który ma stały meldunek i chce pozbawić mnie jakich kolwiek udziału w spadku po babci dlatego tez występuje o zasiedzenie.
Stały meldunek ma takze córka dziadków ktora od wielu lat tam nie mieszka.
Ja nie mieszkam w tym domu od jakichs 3-4 lat. Czy mam szanse na zasiedzenie jesli tak na jakiej podstawie i jakie musze zdobyć dokumenty ? Czy na sprawie w sadzie którą założył wujek i na ktora jestem wzywana( przypuszczam ze jako spadkobierczyni po babci ) mam prawo sie bronić ?? Czy nie jest za późno ?? Bardzo proszę o pomoc.
ODPOWIEDZ    |    CYTUJ    |    ZGŁOŚ NARUSZENIE
Słowa kluczowe: zasiedzenie 

Napisz odpowiedź

1. Autor
2. Wpisz treść odpowiedzi
Pozostało 2000 znaków.
Udzielając odpowiedzi, pamiętaj o zachowaniu kultury osobistej.
Dodaj załącznik do swojego pytania:
Dodaj kolejny załącznik
3. Spam catpcha

Logowanie

Jeśli masz już konto w serwisie - zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

montres rolex replica watches Montres Pas Cher Montres Pas Cher Replica Uhren Casio